OFERTA PRACY: Pracownik/Pracownica Magazynu

Jeśli szukasz dobrego miejsca pracy to jesteś na właściwej stronie!

Zapraszamy do naszego zespołu w Centrum Dystrybucyjnym w Gardnie. Nie wymagamy specjalnych umiejętności - wszystkiego nauczymy się wspólnie. By aplikować wystarczy wypełnić krótki formularz.

Dlaczego warto aplikować teraz

94% osób z naszego zespołu jest zadowolona z pracy w Centrum Dystrybucyjnym w Gardnie!

Wypełnij formularz rekrutacyjny i dołącz do naszej paczki :)

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia

Nasze codzienne zadania

Chętnie Cię poznamy i zaprosimy na spotkanie informacyjne!

Kim jesteśmy

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu FIEGE. Grupa FIEGE wywodzi się z Niemiec i od 150 lat świadczy usługi logistyczne dla firm z różnych branż m.in. e-commerce, modowej, oponiarskiej, farmaceutycznej, sprzedaży detalicznej, chemii gospodarczej oraz FMCG. Od ponad 10 lat FIEGE jest również partnerem wiodącej platformy modowej Zalando, dla której w Gardnie oraz w 6 innych europejskich lokalizacjach realizujemy obsługę zamówień oraz zwrotów.

Nasz wielokulturowy zespół w Centrum Dystrybucyjnym w Gardnie (Polacy, Ukraińcy, Białorusini, Rosjanie, Gruzini, Algierczycy) liczy już ponad 2500 osób i nadal zatrudniamy!

Na co dzień działamy w oparciu o zasady i wartości, które stanowią nasz kodeks #FIEGEfairplay. Dbamy, by panująca w naszej firmie atmosfera pracy, sprzyjała wszystkim pracownikom w ich nauce oraz rozwoju, w których wzajemnie się wspieramy. Rozmawiamy ze sobą otwarcie i szczerze. Szanujemy odmienne zdanie. Dbamy o ton i język wzajemnej komunikacji.

Stawiamy na różnorodność bo wierzymy, że w niej drzemie siła naszego zespołu! Naszą dewizą jest hasło: Jeden zespół. Jeden cel.

Godziny pracy

Centrum dystrybucyjne w Gardnie działa 7 dni w tygodniu. Cały etat to praca średnio 21 dni w miesiącu (od poniedziałku do niedzieli).

Pracujemy w systemie 3-zmianowym. Obowiązujące godziny pracy (7 godz. 45 min + przerwa):

W trakcie trwania zmiany mamy  30 minut przerwy na odpoczynek oraz posiłek.

Ilość pracujących weekendów w miesiącu zależy od potrzeb operacyjnych.

Dojazdy do/z pracy

Nasi pracownicy mogą korzystać z darmowych dojazdów do/z pracy. W chwili obecnej dowozimy pracowników z ponad 60 różnych przystanków. Linie autobusowe startują z:

Umowa o pracę

Pracowników w Centrum Dystrybucyjnym w Gardnie zatrudniamy tylko i wyłącznie w oparciu o umowę o pracę.

Pierwsza umowa to umowa na okres próbny (3 miesiące). Kolejne dwie umowy to umowy na czas określony. Ostateczna umowa to umowa o pracę na czas nieokreślony.

Benefity pracownicze

Dofinansowanie do posiłków
w firmowej kantynie

Prywatna opieka medyczna (pakiet partnerski)

Dofinansowane ubezpieczenie na życie

Dodatkowe 2 dni urlopu

Dofinansowanie do urlopu

Darmowe lekcje języka angielskiego i polskiego (dla obcokrajowców)

Benefit do wyboru (1 z 3): karta sportowa bądź podarunkowa

Benefit do wyboru (1 z 3): Dofinansowanie do żłobka/przedszkola

Obszary pracy

Dołączając do nas będziesz pracował na jednym z poniższych obszarów.

Rozładunek

Przyjęcia towarów

Magazynowanie

Kompletacja

Pakowanie

Wysyłka

Obsługa zwrotów