Centrum w Gardnie

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu FIEGE. Grupa FIEGE wywodzi się z Niemiec i od 150 lat świadczy usługi logistyczne dla firm z różnych branż m.in. e-commerce, modowej, oponiarskiej, farmaceutycznej, sprzedaży detalicznej, chemii gospodarczej oraz FMCG. Od ponad 10 lat FIEGE jest również partnerem wiodącej platformy modowej Zalando, dla której w Gardnie oraz w 6 innych lokalizacjach realizujemy obsługę zamówień oraz zwrotów. 

To między innymi dzięki naszej codziennej pracy Zalando gwarantuje ponad 50 milionom swoich klientów w Europie obsługę zamówień na najwyższym poziomie i przede wszystkim na czas!

Nasz wielokulturowy zespół w Centrum Dystrybucyjnym w Gardnie (Polacy, Ukraińcy, Białorusini, Rosjanie, Gruzini, Algierczycy) liczy 2500 osób i nadal zatrudniamy! 


OTWARTE REKRUTACJE

Sprawdź co oferujemy w Gardnie

Umowa o pracę od 1. dnia

Jasny system płac i premii

Pakiet benefitów i eventy firmowe

Bezpłatny transport do i z pracy

Wdrożenie i szkolenia rozwojowe

Możliwość awansu wewnętrznego

Przyjazna atmosfera pracy

Bezpieczne miejsce pracy

Często zadawane pytania

Ile osób pracuje w Centrum Dystrybucyjnym w Gardnie?

W tej chwili w naszym Centrum pracuje już ponad 2500 osób. Nasz wielokulturowy zespół tworzą Polacy, Ukraińcy, Białorusini, Rosjanie, Gruzini, Mołdawianie oraz Algierczycy. 


Na ile zmian pracuje Centrum w Gardnie?

W Gardnie pracujemy w systemie 3-zmianowym. Obowiązujące godziny pracy (7 godz. 45 min + przerwa):

W czasie trwania zmiany mamy 30 minut przerwy na odpoczynek oraz posiłek.


Czy pracujecie w weekendy i święta?

Centrum Dystrybucyjne w Gardnie działa 7 dni w tygodniu. Pracujemy zatem od poniedziałku do niedzieli, średnio 5 dni w tygodniu.