PRACA IDC Łozienica:
Pracownik/Pracownica Magazynu

Pracujemy w Łozienicy (Centrum Dystrybucyjne znajduje się w strefie goleniowskiego parku przemysłowego) gdzie realizujemy procesy związane z przyjęciem, magazynowaniem i wysyłką towarów dla naszego klienta.

Od osób dołączających do naszego zespołu nie wymagamy specjalnych umiejętności. W pierwszych dniach zapewnimy Ci cykl szkoleń, który pomoże Ci szybko odnaleźć się w naszym zespole.

By aplikować wystarczy wypełnić prosty formularz.

Dlaczego warto aplikować teraz

Wypełnij formularz rekrutacyjny i dołącz do naszej paczki :)

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia

Nasze codzienne zadania

Chętnie Cię poznamy i porozmawiamy o pracy w naszej paczce :)

Kim jesteśmy

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu FIEGE. Grupa FIEGE wywodzi się z Niemiec i od 150 lat świadczy usługi logistyczne dla firm z różnych branż m.in. e-commerce, modowej, oponiarskiej, farmaceutycznej, sprzedaży detalicznej, chemii gospodarczej oraz FMCG. Od ponad 10 lat FIEGE jest również partnerem dla sklepu internetowego Zalando, dla której w Łozienicy oraz w 6 innych europejskich lokalizacjach realizujemy obsługę zamówień oraz zwrotów.

Na co dzień działamy w oparciu o zasady i wartości, które stanowią nasz kodeks #FIEGEfairplay. Dbamy, by panująca w naszej firmie atmosfera pracy, sprzyjała wszystkim pracownikom w ich nauce oraz rozwoju, w których wzajemnie się wspieramy. Rozmawiamy ze sobą otwarcie i szczerze. Szanujemy odmienne zdanie. Dbamy o ton i język wzajemnej komunikacji.

Stawiamy na różnorodność bo wierzymy, że w niej drzemie siła naszego zespołu!

Godziny pracy

Centrum dystrybucyjne IDC w Łozienicy pracuje 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku)

Pracujemy w systemie 2-zmianowym. Obowiązujące godziny pracy (7 godz. 45 min + przerwa):

W trakcie trwania zmiany mamy  30 minut przerwy na odpoczynek oraz posiłek.

Umowa o pracę

Pracowników w Centrum Dystrybucyjnym w Łozienicy (IDC) zatrudniamy tylko i wyłącznie w oparciu o umowę o pracę.

Pierwsza umowa to umowa na okres próbny (3 miesiące). Kolejne dwie umowy to umowy na czas określony.

Dojazdy do/z pracy

Nasi pracownicy mają możliwość korzystania z darmowych dojazdów do/z pracy. Obecnie pracownicy mogą korzystać z transportu obejmującego miejscowości: Gryfice, Płoty, Nowogard, Goleniów, Chociwel, Kania, Karkowo, Chabówko, Bielice, Maszewo, Budzieszowice, Mosty, Danowo, Podańsko, Szczecin, Załom, Pucice, Kliniska i Rurzyca.