PRACA IDC Łozienica:
Pracownik/Pracownica Magazynu - Operator/Operatorka Wózków Widłowych

IDC SZC (Inbound Distribution Center) to nowa inwestycja FIEGE, która powstała w Łozienicy k. Goleniowa. To miejsce, w którym nasz zespół realizuje procesy logistyczne dla naszego wieloletniego partnera – jednej z największych firm wyspecjalizowanej w internetowej sprzedaży artykułów modowych.  IDC pełni ważną funkcję przyjęcia dużych partii towarów od producentów, rozdzielenie ich na mniejsze partie i wysyłkę zgodnie z zapotrzebowaniem poszczególnych Centrów Dystrybucyjnych Klienta w Europie, realizujących proces przygotowania zamówień dla klientów indywidualnych sklepu internetowego. 

By aplikować wystarczy wypełnić prosty formularz.

Oferujemy:

Wypełnij formularz rekrutacyjny i dołącz do naszej paczki :)

Oczekiwania:

Zadania:

Chętnie Cię poznamy i porozmawiamy o pracy w naszej paczce :)

Kim jesteśmy

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu FIEGE. Grupa FIEGE wywodzi się z Niemiec i od 150 lat świadczy usługi logistyczne dla firm z różnych branż m.in. e-commerce, modowej, oponiarskiej, farmaceutycznej, sprzedaży detalicznej, chemii gospodarczej oraz FMCG. Od ponad 10 lat FIEGE jest również partnerem dla sklepu internetowego Zalando, dla której w Łozienicy oraz w 6 innych europejskich lokalizacjach realizujemy obsługę zamówień oraz zwrotów. 

Na co dzień działamy w oparciu o zasady i wartości, które stanowią nasz kodeks #FIEGEfairplay. Dbamy, by panująca w naszej firmie atmosfera pracy, sprzyjała wszystkim pracownikom w ich nauce oraz rozwoju, w których wzajemnie się wspieramy. Rozmawiamy ze sobą otwarcie i szczerze. Szanujemy odmienne zdanie. Dbamy o ton i język wzajemnej komunikacji.

Stawiamy na różnorodność bo wierzymy, że w niej drzemie siła naszego zespołu! 

Godziny pracy

Centrum Dystrybucyjne IDC w Łozienicy pracuje 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku)

Pracujemy w systemie 2-zmianowym. Obowiązujące godziny pracy (7 godz. 45 min + przerwa):

W trakcie trwania zmiany mamy  30 minut przerwy na odpoczynek oraz posiłek.

Dojazdy do/z pracy

Nasi pracownicy mają możliwość korzystania z darmowych dojazdów do/z pracy. Obecnie pracownicy mogą korzystać z transportu obejmującego miejscowości: Gryfice, Płoty, Nowogard, Goleniów, Chociwel, Kania, Karkowo, Chabówko, Bielice, Maszewo, Budzieszowice, Mosty, Danowo, Podańsko, Szczecin, Załom, Pucice, Kliniska i Rurzyca. 

Umowa o pracę

Pracowników w Centrum Dystrybucyjnym w Łozienicy (IDC) zatrudniamy tylko i wyłącznie w oparciu o umowę o pracę. 

Pierwsza umowa to umowa na okres próbny (3 miesiące). Kolejne dwie umowy to umowy na czas określony.